Geantă pentru bărbați Henry Taylor 1714
Preț
901,70 Lei
Preț inițial
987,80 Lei
Economisiți
9 % (86,10 Lei)
Producător
Cod
441414-1
Geantă bărbătească Henry Taylor 1714
Material:
Piele naturală de calitate superioară
Dimensiuni:
Lungime: 39 cm
Înălțime: 29 cm
Lățime: 7 cm
Descriere produs:
Geantă bărbătească elegantă și compactă, realizată din piele naturală neagră cu textură modernă.
Are curea de umăr reglabilă, feronerie metalică de calitate și este perfectă pentru muncă, oraș sau întâlniri.
Geantă clasică pentru bărbați, ideală pentru orice ținută.
Caracteristici:
- Compartiment căptușit pentru laptop de până la 14"
-
Compartimentul principal poate găzdui un laptop de până la 15,6" (fără fixare)
Parametri și specificații
| Materiale: | Piele naturală |
|---|---|
| Culoare: | Negru |
| Destinat pentru: | Bărbat |
| Dimensiuni (L × H × l): | 39 x 29 x 7 cm |
| Greutate (kg): | 1,4 |
| Culoarea feroneriei: | Nichel negru |
| Compartiment pentru laptop: | Da |
| Dimensiune laptop: | 15.6″, 14" |
| Dimensiune laptop (L × H): | 32 x 25 cm |
| Curea de umăr: | Da |
| Lungime curea (cm): | 75-145 |
| Săculeț de protecție: | Da |
| Garanție: | 2 ani |








