Geanta de voiaj Valmio Boston BL92
stea 1stea 2stea 3stea 4stea 5
(1)
Numărul de steluțe este 5 din 5
Geantă de voiaj Valmio Boston BL92
O geantă de voiaj elegantă și spațioasă, din piele naturală de vacă. Alegerea ideală pentru călătorii scurte, escapade de weekend, călătorii de afaceri sau vizite la sala de fitness. Se remarcă prin designul modern, manopera de înaltă calitate și funcționalitatea excelentă.
Caracteristici principale
Cele mai mari avantaje
- Fabricată din piele de vacă groasă și rezistentă.
- Design elegant cu un caracter atemporal.
- Practică și spațioasă – potrivită atât pentru călătorii, cât și pentru sala de sport.
- Buzunare interioare pentru o mai bună organizare a lucrurilor.
- Feronerie și fermoare de înaltă calitate.
- Curea de umăr detașabilă și reglabilă pentru o purtare confortabilă.
- Mânere robuste din piele pentru transport facil.
- Picioare de protecție – protejează fundul genții de deteriorare și zgârieturi.
Design exterior
- Curea reglabilă, detașabilă, puternică și rezistentă, din piele naturală și chingă textilă, cu o protecție glisantă lată pentru umăr.
- Bază rigidă pentru stabilitate.
- Picioare de protecție.
- Etichetă de bagaj din piele.
Compartimentare interioară
- 1 compartiment principal spațios, cu închidere cu fermoar.
- Separator de protecție buretat, cu fixare, pentru laptop cu diagonală de până la 14".
- 3 buzunare interioare mai mici (dintre care 1 cu fermoar, 2 fără închidere și 2 suporturi pentru pixuri).
Parametri tehnici
- Material exterior: piele naturală de vacă.
- Căptușeală: textilă de înaltă calitate.
- Varianta de culoare: maro.
- Înălțime mânere (lumină): 10 cm
- Lungime mânere: 33 cm
Parametri și specificații
| Materiale: | Piele naturală |
|---|---|
| Culoare: | Maro |
| Destinat pentru: | Bărbat |
| Dimensiuni (L × H × l): | 43 x 29 x 15 cm |
| Greutate (kg): | 0,7 |
| Volum: | 19 L |
| Tip închidere: | Cu fermoar |
| Culoarea feroneriei: | Nichel negru |
| Dimensiune laptop: | 14" |
| Dimensiune laptop (L × H): | 33 x 24 cm |
| Curea de umăr: | Da |
| Lungime curea (cm): | 82-138 |
| Mod de purtare: | De mână, Pe umăr |
| Săculeț de protecție: | Da |
| Garanție: | 2 ani |
Peter Kohút
stea 1stea 2stea 3stea 4stea 5
Numărul de steluțe este 5 din 5
Pozitive+ taška má kvalitné, precízne spracovanie
+ koža je pevná s krásnou štruktúrou, krásne vonia,
+ nadčasový dizajn, kovové nožičky
...mai mult
+ koža je pevná s krásnou štruktúrou, krásne vonia,
+ nadčasový dizajn, kovové nožičky
...mai mult
Negativ- taška mohla byť pri dodaní vyplnená papiermi, aby držala tvar
- spodok tašky mohol byť zosilnený viac
- spodok tašky mohol byť zosilnený viac
Părere verificată de la un client înregistrat.














