Rucsac Ceed 3.1 - coffee
Rucsac Ceed 3.1 - coffee, spațios și elegant, este fabricat din pânză de bumbac rezistentă în combinație cu piele naturală de vacă de înaltă calitate. Este ideal pentru utilizarea zilnică în oraș, cât și pentru călătorii mai lungi. Datorită compartimentării practice, oferă acces ușor la obiectele depozitate.
MATERIAL:
- Piele naturală de vacă
- Pânză de bumbac (canvas)
- Căptușeală din bumbac
DIMENSIUNI:
Lungime: 24 cm
Înălțime: 47-57 cm
Lățime: 14,5 cm
Caracteristici:
- Rucsac foarte spațios și confortabil
- Potrivit pentru oraș și călătorii
- Două buzunare frontale mari pentru acces rapid
- Include un compartiment de protecție pentru laptop de 14" cu fixare
- În compartimentul principal încape un laptop de 18" fără fixare
- Combinație de materiale naturale și design modern
- Posibilitatea de a mări înălțimea cu până la 10 cm – prin desfășurarea părții superioare și închiderea doar cu fermoar
Parametri și specificații
| Materiale: | Canvas |
|---|---|
| Culoare: | Maro |
| Destinat pentru: | Bărbat |
| Dimensiuni (L × H × l): | 24 x 47 x 14,5 cm |
| Greutate (kg): | 1,3 |
| Volum: | 20 L |
| Tip închidere: | Cu fermoar, Cu magnet |
| Culoarea feroneriei: | Bronz |
| Compartiment pentru laptop: | Da |
| Dimensiune laptop: | 14", 18" |
| Dimensiune laptop (L × H): | 42 x 34 cm |
| Pentru format A4: | Da |
| Garanție: | 2 ani |






