Rucsac Gans - army
Rucsac Gans - army
Un rucsac practic pentru bărbați Gans Green, din material textil de bumbac de înaltă calitate, care îmbină aspectul modern, purtarea confortabilă și funcționalitatea practică pentru fiecare zi. O alegere excelentă pentru oraș, birou și timpul liber.
Caracteristici de bază
Cele mai mari avantaje
- Purtare confortabilă datorită baretelor de umăr reglabile și comode.
- Depozitare sigură datorită sistemului dublu de închidere: fermoar și clapetă cu capse magnetice.
- Buzunare practice cu fermoar pentru acces rapid la obiecte mici.
Design exterior
- Un buzunar frontal aplicat, cu fermoar.
- Un buzunar frontal mare, cu capsă.
- Închidere principală: fermoar.
- Închidere secundară: clapetă cu curelușe din piele și capse magnetice.
- Barete de umăr reglabile: partea superioară din material textil lat cu buretare moale, partea inferioară din chingă textilă rezistentă.
Compartimentare interioară
- 1 compartiment principal cu fermoar.
- Separator de protecție buretat, cu fixare, pentru laptop cu diagonală de până la 14".
- Buzunar interior cu fermoar pentru obiecte de valoare.
- 2 buzunare interioare mici, fără închidere.
Parametri tehnici
- Material exterior: material textil de înaltă calitate cu tratament hidrofob și detalii din piele.
- Căptușeală: din bumbac.
- Varianta de culoare: verde army.
Parametri și specificații
| Materiale: | Canvas |
|---|---|
| Culoare: | Verde |
| Destinat pentru: | Bărbat |
| Dimensiuni (L × H × l): | 30 x 42 x 11,5 cm |
| Greutate (kg): | 1 |
| Volum: | 14,5 L |
| Tip închidere: | Cu fermoar, Cu magnet |
| Culoarea feroneriei: | Bronz |
| Compartiment pentru laptop: | Da |
| Dimensiune laptop: | 14" |
| Dimensiune laptop (L × H): | 33 x 25 cm |
| Pentru format A4: | Da |
| Garanție: | 2 ani |









