Valmio B09H geantă din piele naturală
Geantă din piele pentru laptop Valmio B09H
Descriere: Geanta pentru laptop Valmio B09H este realizată din piele naturală de vită tip Crazy Horse, cu finisaj mat care dezvoltă în timp o frumoasă patină. Este foarte încăpătoare, are două compartimente separate cu fermoar, o curea de umăr din piele și o bandă pe spate pentru fixare pe troler. Fermoare metalice de calitate și compartiment separat pentru laptop cu despărțitor pentru utilizare practică în orice stil.
Material: Piele naturală (Crazy Horse)
Dimensiuni: Lungime 40 cm × Înălțime 30 cm × Lățime 12 cm
Caracteristici:
– Finisaj mat, patină în timp
– Două compartimente separate cu fermoar
– Curea de umăr din piele
– Bandă de prindere pe troler (trolley sleeve)
– Fermoare și accesorii metalice de calitate
– Compartiment separat pentru laptop cu despărțitor
| Materiale: | Piele naturală |
|---|---|
| Culoare: | Maro |
| Destinat pentru: | Bărbat |
| Dimensiuni (L × H × l): | 40 x 28 x 12 cm |
| Greutate (kg): | 1,4 |
| Culoarea feroneriei: | Argint |
| Compartiment pentru laptop: | Da |
| Dimensiune laptop: | 16″, 14" |
| Dimensiune laptop (L × H): | 35 x 25 cm |
| Curea de umăr: | Da |
| Lungime curea (cm): | 80-140 |
| Mod de purtare: | De mână, Pe umăr |
| Bandă pentru troler: | Da |
| Săculeț de protecție: | Da |
| Garanție: | 2 ani |













